Specifications:
  • Overall Product Dimensions: 43.125" H x 36" W x 36" D
  • Overall Product Weight: 73.5 lbs
  • Table Top Dimensions: 36" W x 36" D
  • 1.125" Thick Top with melamine core
  • 24" Round Table Base with 4" Dia. Bar Height Column
  • Table Base Dimensions: 42" H x 24" W
  • Warranty: 5 Year Limited (non moving metal parts) 2 Year Parts
Product Details
SKU: XU-RD-36-NATTB-TR24B-GG
Details:
Pub Table
24" Square 43.125"H x 24"W x 24"D
24" x 30" 43.125"H x 24"W x 30"D
24" x 42" 43.125"H x 24"W x 42"D
30" Square 43.125"H x 30"W x 30"D
30" x 42" 43.125"H x 30"W x 42"D
30" x 48" 43.125"H x 30"W x 48"D
36" Square 43.125"H x 36"W x 36"D
42" Square 43.125"H x 42"W x 42"D
24" Round 43.125"H x 24"W x 24"D
30" Round 43.125"H x 30"W x 30"D
36" Round 43.125"H x 36"W x 36"D
42" Round 43.125"H x 42"W x 42"D